3 Eylül 2010 Cuma

Sagopa Bendeki Sen

      Sagopa Kajmer'in ''Bendeki Sen'' Albümü çıkalı çok oldu, ilk başta eleştri alan bu albüm, Sago hayranları tarafından pek beğenilmedi, içeriğe bakılmadan yorum yapıldığı ne kadara da belliydi değilmi. İlk günlerde duyduğum isyan cümleleri, ''Yok bu albüm olmamış'',''Yok Sago'nun en kötü albümü''... sinir etmişti beni daha ilk günden böyle bir yoruma ''yuh be kardeşim'' diyesim geliyordu.
      03 Eylül 2010 tarihli bu günde Sago dinelyicisi yaptığı o yorumlardan utandı galiba. Sago dinlendikçe anlam kazanan bir sanatçı, Sago'nun parçalarını dikkatle dinlerseniz, gerçekten vazgeçilmez bir sanatçı oluyor, Her cümlede ayrı bir tad gizli, bulabilene ne mutlu.
      Sago'nün albüm satışları ne durumda bilemem ama Sago albüm satışlarını birazda Facebook'taki fanlarına borçlu, Sago ''korsana hayır.!'' dedikten sonra Face fanları, bu tarihe kadar daha hiç yayınlamadı yeni albümü. Herkesin albüm sahibi olmasını istediler, uzun bir süre daha yayınlamıyacaklar gbi görünüyor.
     Sagopa dinleyici kitlesi, ne kadar sadık dinleyiceler olduğunu gösterdiler Sago'ya, Sago da bu dinleyicileri uzun süre şarkılarından mahrum bırakmasın. Onun şarkılarından başka şarkı dinlemiyen, dinleyemiyen (çünkü diğer şarkılar anlamsız ve çok basit kalıyor) Sago'cular var. Onlara Yardım Sagoooo...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Tşk Ederim.